Fri

18

May

2018

Команда «Антитіла» Малинської ЗОШ – переможці обласного етапу конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

17 травня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 проведено ІІ етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» серед учнів  загальноосвітніх навчальних закладів області.

У фестивалі-конкурсі взяли участь переможці І етапу конкурсу - 21 команда від  районів, міст, об’єднаних територіальних громад області та комунального закладу «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської обласної ради.

У програмі фестивалю-конкурсу: презентація літературно-музичних, художньо-спортивних композицій «Молодь обирає здоров’я»,  конкурси плакатів, фотографій, вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя».

 За підсумками  роботи журі визначено переможців:

-         у конкурсі плакатів  I місце виборола команда «Антитіла» Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березнівського району під керівництвом педагога-організатора школи Яреми Світлани Миколаївни;

-         у конкурсі літературно-музичних композицій та загальне I місце також зайняла команда «Антитіла» Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березнівського району під керівництвом педагога-організатора школи Круглик Анастасії Олександрівни.

 

Всі учасники фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» отримали  дипломи за перемогу та подяки за активну участь у фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я».

 

Команда-переможець братиме участь у Всеукраїнському конкурсі, який буде проводитися у вересні 2018 року у Києві.

Read More

Thu

17

May

2018

Аналіз діяльності педагогічного колективу школи у 2017-2018 навчальному році і завдання на новий 2018-2019 навчальний рік

Відповідно до наказу МОН України «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів» від 28.01.2005 р. №55 керівники дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів щорічно після завершення навчального року звітують перед педагогічним колективом, батьківським комітетом, радами закладу про виконану роботу  за навчальний рік.

         Як директор школи, у свої діяльності протягом звітного періоду, я керувалась Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010р. №778 (зі змінами від 9 серпня 2017 р. № 576 ), посадовими обов’язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

Детальніше

Wed

17

Jan

2018

Засідання школи становлення конкурентно спроможного молодого спеціаліста психологічної служби

16 січня у Малинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося засідання школи становлення конкурентно спроможного молодого спеціаліста психологічної служби Березнівського району на тему «Забезпечення психологічного супроводу школярів під час підготовки до ЗНО шляхом формування у них стресостійкості, володіння навичками саморегуляції, психологічного відновлення».

Read More

Thu

16

Nov

2017

Свято осені

Захід “Золота осінь” був організований для того, щоб в черговий раз нагадати дітям про вияв милосердя до людей похилого віку. З овочів та фруктів вирощених на присадибних ділянках учні з вчителями виклали карту України. Кожен клас отримав завдання, які овочі для цього потрібно принести. Учні відповідально віднеслись до поставленого завдання, адже знали. Що всі овочі будуть передані у відділення стаціонару для постійного чи тимчасового перебування людей похилого віку в смт. Степань.

На святі у виконанні школярів прозвучали пісні, вірші, загадки про прекрасну пору року осінь, про її дари та квітучу нашу державу Україну.

 

 Кожен клас відтворив Україну з підручних матеріалів для проекту “Квітуча Україна.”

Read More 0 Comments

Fri

10

Nov

2017

Свято мови

Вчительський та учнівський колективи Малинської загальноосвітньої школи І — ІІІ ступенів урочисто відзначили День української писемності та мови. Учні 5 — А (класний керівник Круглик А.О., вчитель української мови та літератури Омелянова І. Я.) підготували та провели музично-літературне свято “Мова кожного народу неповторна і своя ...”

Учасники і гості свята отримали яскраві враження і бажання вивчати, цінувати й розвивати рідну мову.

 

 

Read More 0 Comments

Wed

01

Nov

2017

Проект

Thu

27

Apr

2017

Семінар-практикум вчителів географії та економіки Березнівського району

26 квітня у Малинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів географії та економіки Березнівського району на тему «Підвищення ефективності сучасного уроку як основної форми організації навчально-виховного процесу через інноваційну діяльність учителя географії та економіки».

Read More 0 Comments

Семінар-практикум вчителів англійської мови Березнівського району

15 листопада у Малинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів англійської мови Березнівського району на тему «Соціалізація учнів в процесі вивчення іноземної мови як запорука успішного формування життєво компетентної особистості в умовах сучасної школи».

Зустріли учасників семінару учні, які ознайомили з історією заснування закладу та його діяльністю.

Далі відбулося ознайомлення з матеріально-технічною базою, навчальними кабінетами, музеєм історії та розвитку с.Малинськ.

Після цього були продемонстровані відеозаписи уроків вчителів англійської мови Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Омелянової Лариси Миколаївни у 7 класі на тему «Шкільне життя», Радько Юлії Миколаївни у 10 класі на тему «Робота і професії» та Кучер Ілони Сергіївни у 3 класі на тему «Моя кімната», де були продемонстровані різноманітні методи та прийоми сучасного уроку англійської мови.

Потім учасники семінару провели обговорення уроків та обмін досвідом із проблем організації та проведення уроків щодо соціалізації учнів в процесі вивчення іноземної мови як запоруки успішного формування життєво компетентної особистості в умовах сучасної школи та виробили методичні рекомендації із теми засідання

І насамкінець директор школи Миронець Наталія Миколаївна провела віртуальне знайомство із власним персональним блогом та блогами педагогічних працівників закладу.

Всі учасники лишилися задоволеними приємною дружньою атмосферою, яка панувала протягом зустрічі та висловили думку про необхідність подальшої співпраці.

 

Семінар-практикум вчителів української мови та літератури

24 жовтня у Малинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів української мови та літератури Березнівського району на тему «Вплив інноваційних методик на формування мовленнєвої і читацької культури, комунікативної та літературної компетенції на уроках української літератури».

При зустрічі учасники семінару ознайомилися із приміщенням школи та історією його заснування, яку розповіли керівник закладу Миронець Наталія Миколаївна та учні-учасники краєзнавчого гуртка.

Далі відбулося ознайомлення з матеріально-технічною базою, навчальними кабінетами.

Після цього всі мали можливість відвідати демонстраційні уроки вчителів української мови та літератури Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Омелянової Інни Якимівни у 6 класі на тему «М.Вороний «Євшан-зілля». Роль слова, пісні, історії в житті людини. Краса природи рідного краю в моєму житті», Зубик Ользі Іванівні на тему «Подорож в осінь зі способами дієслів» та Кошки Єви Гаврилівни у 9 класі на тему «Г.Сковорода. Життя і творчість філософа, просвітителя, поета. Біблійна основа творчості та його вчення про самопізнання і «сродний труд». Байка «Бджола та Шершень»», де були продемонстровані різноманітні методи та прийоми сучасного уроку української мови та літератури.

Потім учасники семінару провели обговорення уроків та обмін досвідом із проблем організації та проведення уроків літератури щодо мовленнєвої і читацької культури, комунікативної та літературної компетенції; огляд методичних видань із теми «Вплив інноваційних методик на формування мовленнєвої і читацької культури, комунікативної та літературної компетенції на уроках української мови та літератури» та виробили методичні рекомендації із теми засідання

І насамкінець директор школи Миронець Наталія Миколаївна провела віртуальне знайомство із власним персональним блогом та блогами педагогічних працівників закладу.

Всі учасники лишилися задоволеними приємною дружньою атмосферою, яка панувала протягом зустрічі та висловили думку про необхідність подальшої співпраці.

 

 

 

Семінар-практикум вчителів математики Березнівського району

26 лютого у Малинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів математики Березнівського району на тему «Розв’язування олімпіадних задач,  підготовка до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з математики».

При зустрічі учасники семінару ознайомилися із приміщенням школи та історією його заснування, яку розповіла керівник закладу Миронець Наталія Миколаївна.

Далі відбулося ознайомлення з матеріально-технічною базою, навчальними кабінетами. Із задоволенням гості відвідали шкільну кімнату-музей (керівник Бойчук В.А., вчитель історії), де отримали інформацію про історію створення та розвитку села Малинськ та його освіти.

Після цього всі мали можливість відвідати уроки-показу вчителів математики Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Никончук Тетяни Василівни у 6 класі на тему «Розв’язування вправ на виконання додавання і віднімання раціональних чисел» та Дибач Раїси Миколаївни у 9 класі на тему «Статистичні дані. Способи подання даних. Частота. Середнє значення (урок-подорож)», де були продемонстровані різноманітні методи та прийоми сучасного уроку математики.

Потім учасники семінару провели обмін думками, обговоривши теоретичні та практичні проблеми підвищення рівня компетентності учителя щодо розв’язування математичних задач олімпіадного типу з тем «Розв’язування рівнянь та нерівностей з параметрами», «Розв’язування рівнянь та нерівностей з модулями»; визначивши роль олімпіадних завдань у формуванні математичних компетентностей учнів; проаналізували результати  участі учнів ЗНЗ району у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, участі школярів у ЗНО-2015 року та завдання на ЗНО-2016; розглянули окремі способи розв’язування математичних задач олімпіадного типу з тем «Розв’язання рівнянь та нерівностей з модулями» та «Розв’язування рівнянь та нерівностей з параметрами».

І насамкінець директор школи Миронець Наталія Миколаївна провела віртуальне знайомство із власним персональним блогом та блогами педагогічних працівників закладу.

Всі учасники лишилися задоволеними приємною дружньою атмосферою, яка панувала протягом зустрічі та висловили думку про необхідність подальшої співпраці.

 

26 лютого у Малинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів математики Березнівського району на тему «Розв’язування олімпіадних задач,  підготовка до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з математики».

При зустрічі учасники семінару ознайомилися із приміщенням школи та історією його заснування, яку розповіла керівник закладу Миронець Наталія Миколаївна.

Далі відбулося ознайомлення з матеріально-технічною базою, навчальними кабінетами. Із задоволенням гості відвідали шкільну кімнату-музей (керівник Бойчук В.А., вчитель історії), де отримали інформацію про історію створення та розвитку села Малинськ та його освіти.

Після цього всі мали можливість відвідати уроки-показу вчителів математики Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Никончук Тетяни Василівни у 6 класі на тему «Розв’язування вправ на виконання додавання і віднімання раціональних чисел» та Дибач Раїси Миколаївни у 9 класі на тему «Статистичні дані. Способи подання даних. Частота. Середнє значення (урок-подорож)», де були продемонстровані різноманітні методи та прийоми сучасного уроку математики.

Потім учасники семінару провели обмін думками, обговоривши теоретичні та практичні проблеми підвищення рівня компетентності учителя щодо розв’язування математичних задач олімпіадного типу з тем «Розв’язування рівнянь та нерівностей з параметрами», «Розв’язування рівнянь та нерівностей з модулями»; визначивши роль олімпіадних завдань у формуванні математичних компетентностей учнів; проаналізували результати  участі учнів ЗНЗ району у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, участі школярів у ЗНО-2015 року та завдання на ЗНО-2016; розглянули окремі способи розв’язування математичних задач олімпіадного типу з тем «Розв’язання рівнянь та нерівностей з модулями» та «Розв’язування рівнянь та нерівностей з параметрами».

І насамкінець директор школи Миронець Наталія Миколаївна провела віртуальне знайомство із власним персональним блогом та блогами педагогічних працівників закладу.

Всі учасники лишилися задоволеними приємною дружньою атмосферою, яка панувала протягом зустрічі та висловили думку про необхідність подальшої співпраці.

 

 

Семінар-практикум учителів предмета «Захист Вітчизни»

23 квітня у Малинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів предмета «Захист Вітчизни», учасниками якого були вчителі захисту Вітчизни Березнівського району.

Гостей зустріли учні школи, які провели флешмоб «Ми діти твої, Україно» та юнаки 10 і 11 класів, пройшовши парадною стройовою ходою.

Далі учасники семінару ознайомилися із приміщенням школи, матеріально-технічною базою закладу, навчальними кабінетами. Із задоволенням гості відвідали шкільну кімнату-музей (керівник Бойчук В.А., вчитель історії), де отримали інформацію про історію створення та розвитку села Малинськ та його освіти.

Після цього відбувся урок захисту Вітчизни в 11 класі «Збройні сили України – військове формування держави», проведений вчителем захисту Вітчизни Булейком Анатолієм Максимовичом, де педагоги мали можливість поспостерігати за застосуванням різноманітних форм та видів роботи із учнями щодо представлення переваг служби в Збройних силах та військово-патріотичного виховання.

Потім відбулося інструкторсько-методичне заняття щодо проведення навчально-польових зборів з учнями випускного класу.

І насамкінець відбувся взаємо обмін думками за результатами проведеного засідання.

Всі учасники лишилися задоволеними приємною дружньою атмосферою, яка панувала протягом зустрічі та висловили думку про необхідність подальшої співпраці.

 

Засідання школи становлення конкурентноспроможного учителя інформатики

15 квітня у Малинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося засідання школи становлення конкурентноспроможного учителя інформатики, учасниками якого були вчителі інформатики Березнівського району, стажем до 3 років.

Гостей зустріли Ковбар Олег Дмитрович та Булейко Анатолій Максимович, заступники директора з навчально-виховної роботи, які ознайомили гостей із приміщенням школи та історією його заснування.

Після цього молоді педагоги відвідали урок інформатики у 5-А класі «Поняття презентації. Комп’ютерна презентація, її об’єкти», де мали можливість поспостерігати за застосуванням різноманітних форм та видів роботи із учнями щодо створення комп’ютерних презентацій.

Далі всі мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу, навчальними кабінетами. Із задоволенням гості відвідали шкільну кімнату-музей (керівник Бойчук В.А., вчитель історії), де отримали інформацію про історію створення та розвитку села Малинськ та його освіти.

Потім молоді вчителі стали учасниками майстер-класу «Налаштування ОС Linux для використання в навчальному процесі», який провів Лопачук Віктор Анатолійович, вчитель інформатики Малинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де побачили переваги і недоліки застосування вільного програмного забезпечення.

І насамкінець відбувся взаємо обмін думками за результатами проведеного засідання.

Всі учасники лишилися задоволеними приємною дружньою атмосферою, яка панувала протягом зустрічі та висловили думку про необхідність подальшої співпраці у рамках школи становлення конкурентноспроможного учителя інформатики.

 

 

Міс школи 2015

На початку квітня в Малинській ЗОШ I-III ст. відбулося щорічне довгоочікуване шкільне свято краси та талантів «Міс школи-2015». Метою конкурсу є підтримка обдарованої, талановитої молоді, набуття цілісного сприйняття образу дівочої краси, виховання духовних, морально-етичних цінностей, любові до України.

Свято розпочалося українським танцем у виконанні конкурсанток. Участь прийняли вісім дівчат, учениць 5-9 класів. Конкурсом керували миловидні ведучі, які разом з глядачами постійно підтримували й підбадьорювали учасниць словами, плакатами, речівками, оплесками.

Цьогоріч конкурсна програма поповнилась нововведеннями, а саме: конкурсом «Шкільна форма очима конкурсанток», де учасниці продемонстрували своє бачення шкільної форми у повсякденному житті, а також «Дефіле у стилі «ретро»», у якому претендентки мали змогу проявити креативність, підібравши одяг та зробивши зачіску в заданому стилі.

Родзинкою свята стало дефіле «Вишиванка – це стильно», що приголомшило глядачів та суддів українськими костюмами.

Свої думки, знання та вміння висловлюватися дівчата гідно представили в інтелектуальному конкурсі.

Вихід у вечірніх сукнях був найочікуванішим – красуні школи дефілювали вишукано та неперевершено.

Справжня дівчина має бути не лише красивою, але й талановитою, саме тому учасниці свята готували номери, де вони демонстрували свої таланти. Вони співали, танцювали, малювали, представляли власні вироби.

Титул «Міс талант» отримала учениця 7-А класу Шепелюк Анна за виготовлення прекрасних картин, виготовлених технікою квілінгу.

Журі конкурсу складалось зі справжніх фахівців – цінителів жіночої краси, проте вибір був не з легких. Серед найкращих вибрати одну, яка гідна носити такий почесний титул, було й справді важко. Але вибір зроблено.

«Міс школи-2015» стала Попрожук Катерина, учениця 8-А класу.

«Віце-міс» – Тихончук Світлана (9-А клас).

Титул «Міс Вишуканість» виборола Ковалик Кароліна (6 клас).

Титул «Міс Чарівність» здобула Олексієвець Наталя (5-Б клас).

Титул «Міс Елегантність» отримала Онищук Юлія (8-Б клас).

Титул « Міс Грація» здобула Онищук Вікторія (5-А клас).

Титул « Міс Ніжність» отримала Гурин Ірина (9-Б клас).

Ми сподіваємось, що у нашій школі це свято й надалі буде збирати все більше учасників й дивувати новими відкриттями. Адже конкурс допоміг дівчатам показати та проявити свій талант, фантазію й неперевершеність образу й стилю. 

Write a comment

Comments: 0