Семінар-практикум вчителів географії та економіки Березнівського району

26 квітня у Малинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів географії та економіки Березнівського району на тему «Підвищення ефективності сучасного уроку як основної форми організації навчально-виховного процесу через інноваційну діяльність учителя географії та економіки».

Зустріли учасників семінару учні, які розповіли про історію заснування закладу та його діяльність.

Далі Ковбар Олег Дмитрович, заступник директора з навчально-виховної роботи, ознайомив гостей із матеріально-технічною базою, навчальними кабінетами, музеєм історії та розвитку с.Малинськ.

Під час теоретичного блоку виступила Карпець Юлія Сергіївна, методист РМК, яка ознайомила присутніх із вимогами до сучасного уроку географії та економіки як основної форми організації навчально-виховного процесу та розповіла про підготовку та проведення державної підсумкової  атестації у 2016-2017 навчальному році.

Потім були проведені майстер-класи вчителя економіки Дибач Раїси Миколаївни «Розв’язування економічних олімпіадних задач» та вчителя географії Булейко Антоніни Адамівни «Впровадження елементів інтерактивних технологій у блочно-модульному навчанні на уроках географії».

Після цього всі учасники семінару-практикуму перемістились до актової зали, де мали змогу побачити виховний захід «А думалось, що атом той слухняний…», який був якісно підготовлений вчителями біології Малинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Буско Мирославою Петрівною та Денисюк Аллою Миколаївною. 

Наприкінці відбулась дискусійна зала щодо використання інноваційних технологій при викладанні шкільного курсу географії та економіки.

Усі учасники лишилися задоволеними приємною дружньою атмосферою, яка панувала протягом зустрічі та висловили думку про необхідність подальшої співпраці.

 

Write a comment

Comments: 0

Write a comment

Comments: 0